Divadelní OXY – SHOW

Sobotní dopoledne 8. prosince bude závěrečnou tečkou za letošní závodní sezónou příbramského aerobiku. Od 11 hodin budou v Divadle Příbram vystupovat i nejmladších děti od 3let ze sportovního klubu Oxygen, Oxy show je pořádána už od roku 2012.

K vidění budou závodní sestavy fitness step aerobiku a sportovního aerobiku. Vystoupí i děti, které v klubu cvičí jen pro radost. Letošní ročník je ale spojen i s oslavou patnáctého výročí od založení sportklubu Oxygen. Připomeňme, že k největším úspěchům závodního oddílu patří šest titulů mistrů světa ve step aerobiku. „Aerobik je pro děti, které chtějí rodiče naučit správným pohybovým aktivitám. Děláme dětská cvičení pro zdravý pohyb ale i baby aerobik. V naší aerobikové školičce pak děti  získávají průpravu v aerobiku, step aerobiku a základy sportovního aerobiku,“ říká Lucie Chlebnová. Vstupné je 100 Kč a lístky jsou v předprodeji na recepci Sportklubu.

Poslední mistrovství světa ve step aerobiku a fitness týmech hostil ve dnech 16. až 19.října holandský Leiden. Právě na něm získaly dívky z příbramského Oxgenu stříbrné medaile v sestavě Karolína Fenclová, Helena Hejduková, Jana Dandová, Tereza Mrázková, Olga Vlková, Tereza Pánová a Daniela Chlebnová. Chlebnová získala v kategorii step aerobiku už 6 titulů mistra světa.

„Holky podaly neskutečný výkon, byly fantastické a zaslouží si pořádnou pochvalu,“ hodnotily úspěch trenérky Lucie a Lenka Chlebnovy. Sport klub Oxygen patří ke světové špičce v tomto sportovním odvětví. Závodníkům se věnuje rodinné trio – Lenka, Lucie a Daniela Chlebnovy, které organizují i cvičení pro děti.

Divadelní OXY – SHOW
Bodytec

Bodytec

Nejefektivnější cvičení na trhu. Revoluční novinka. Pouze 20minut, 1x týdně.. to dáte!  

Oxygen zářil na ME v Holandsku

Oxygen zářil na ME v Holandsku

O úspěších příbramského Oxygenu na ME v Holandsku jsme si povídali s Lucií

Oxygen patří dětem!

Oxygen patří dětem!

Od 8. září je spuštěn bohatý program pro naše nejmenší. Ostatní informace Těšit se