Oxygen na MČR vybojoval tituly mistrů!

Příbram/Plzeň – 7. – 8. října bojovala děvčata z Oxygenu na Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness. Oxygen měl na tomto vrcholném domácím závodě 7 závodních týmů a přivezl celkem 5 medailí – dvakrát zlato, jednou stříbro a dvakrát bronz.

Závod trenérkám splnil všechna očekávání. První místo a titul mistryň republiky získal kadetský tým a také juniorský tým. Druhé místo získaly seniorky, třetí místo juniorský tým. Ve sportovním aerobiku v triu měl obrovský úspěch tým ve složení Hejduková, Macasová a Fenclová, které letos v tomto složení závodí poprvé a vybojovaly ve velkém finále třetí místo a titul druhých vicemistryň republiky. Singlistka Kristýna Pacovská získala ve velké konkurenci finálové páté místo.

„Za těmito krásnými úspěchy stojí nepředstavitelná celoroční dřina. Věříme, že vše zúročíme i na Mistrovství světa v Holandsku, kam dnes odlítáme, a ve čtvrtek nás čeká velké světové finále. Doufáme, že do Příbrami přivezeme medaile a tituly.“ Říkají trenérky Lucie a Daniela Chlebnovy.

Oxygen na MČR vybojoval tituly mistrů!
Bodytec

Bodytec

Nejefektivnější cvičení na trhu. Revoluční novinka. Pouze 20minut, 1x týdně.. to dáte!  

Oxygen zářil na ME v Holandsku

Oxygen zářil na ME v Holandsku

O úspěších příbramského Oxygenu na ME v Holandsku jsme si povídali s Lucií

Oxygen patří dětem!

Oxygen patří dětem!

Od 8. září je spuštěn bohatý program pro naše nejmenší. Ostatní informace Těšit se