Stříbro pro Příbram z MS

Příbram má z mistrovství světa aerobiku 7 stříbrných medailistek

Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech hostil ve dnech 16. až 19.října holandský Leiden. Stříbrnými medailistkami z šampionátu jsou Fenclová, Hejduková, Dandová, Mrázková, Vlková, Pánová a Chlebnová ze Sportklub Oxygen. Příbramský klub měl na šampionátu zastoupení hned ve třech kategoriích step aerobiku – kadet (11-13 let) , junior (14-16 let)  a také v nejsledovanější kategorii dospělých (17 a více let).

Kategorie dospělých byla napjatá až do samého konce, kdy se proházelo pořadí výsledků oproti semifinálovému kolu, ale dívky z Oxygenu dokázaly potvrdit svůj výkon a staly se Vicemistryněmi světa 2018. Příbram se tak může pyšnit stříbrnými medailistkami z mistrovství světa, a to jmenovitě – Karolína Fenclová, Helena Hejduková, Jana Dandová, Tereza Mrázková, Olga Vlková, Tereza Pánová a Daniela Chlebnová. Chlebnová získala v kategorii step aerobiku už 6 titulů mistra světa.

Trenérky Lucie a Lenka Chlebnovy jsou s finálovými výkony svých svěřenců velice spokojeny. „Holky podaly neskutečný výkon, byly fantastické a zaslouží si pořádnou pochvalu,“ říká trenérka Lucie Chlebnová. Teď se bude tým soustředit na nadcházející sezonu 2019. „Kdo ví, třeba to opět cinkne,“ říká Lenka Chlebnová.

V juniorské kategorii si na medaili brousily zuby dívky ze zkušenějšího juniorského týmu. Ve světové konkurenci zatím obsadili slušné čtvrté místo. Dívky z nejmladšího kadetského týmu byly na světovém mistrovství poprvé, ale přes první zkušenost na světovém šampionátu dosáhly také na krásné 4. místo mezi dívkami z celého světa.

Ještě před odjezdem na mistrovství světa bylo mistrovství České republiky, které bylo týmy ze Sportklubu Oxygen velice úspěšné. V kategorii dospělí dívky vyhráli 1. místo, juniorky a kadetky obsadili 2. místo.

Bodytec

Bodytec

Nejefektivnější cvičení na trhu. Revoluční novinka. Pouze 20minut, 1x týdně.. to dáte!