Úspěch Oxygenu na ME!

logo_pribramKarlovy Vary byly minulý víkend dějištěm ME v aerobiku. Toho se zúčastnily týmy příbramského Oxygenu hned ve třech věkových kategoriích. Seniorky a kadetky vybojovaly titul vicemistryň Evropy, když lepší byly už jen týmy z Ruska. Juniorky zůstaly po smolném prvním kole na čtvrtém místě.

„Juniorky nám opět v prvním kole spadly. I když se jim druhé kolo povedlo, tak je rozhodčí nechali na čtvrtém místě. Musíme na tom do podzimu zapracovat,“ řekla bývalá závodnice a dnes trenérka Lucie Chlebnová, která ocenila výkon ruských týmů.

Dařilo se i příbramské závodnici Daniele Chlebnové, která hostuje v pražském týmu. V kategorii fitness aerobic se tomuto týmu podařilo po dramatickém závěru zvítězit.

„Největším překvapením je náš kadetský tým. Přišly tam 3 holčičky, které šly poprvé tak velké závody a začaly nás příjemně překvapovat a teď byly dokonce druhé hned za Ruskem,“ řekla závěrem Chlebnová.

Závodní týmy v černu čeká především kondiční průprava. Přes léto mají 6 týdnů volna a poté začíná příprava na vrchol sezony, kterým je MS ve Vídni.

 

Úspěch Oxygenu na ME!
Bodytec

Bodytec

Nejefektivnější cvičení na trhu. Revoluční novinka. Pouze 20minut, 1x týdně.. to dáte!  

Oxygen zářil na ME v Holandsku

Oxygen zářil na ME v Holandsku

O úspěších příbramského Oxygenu na ME v Holandsku jsme si povídali s Lucií

Oxygen patří dětem!

Oxygen patří dětem!

Od 8. září je spuštěn bohatý program pro naše nejmenší. Ostatní informace Těšit se