Nejúspěšnější sportovec Příbramska
1. místo – kolektiv do 18 let – junior step
1. místo – kolektiv nad 18 let – senior step
Mistrovství Světa Austrálie
1. místo senior step
1. místo junior step
Mistrovství České republiky Praha
1. místo senior step
1. místo senior Hip Hop
3. místo junior step
4. místo junior step
4. místo děti step
6. místo kadet step
13. místo děti sportovní aerobik tým
Mistrovství Evropy Turín
1. místo senior step
3. místo junior step
11. místo individual ženy – Kateřina Kryllová
AQUILA AEROBIC a DANCE 2011 Kladno
1. místo senior step
1. místo junior step
4. místo děti step
5. místo junior step
6. místo kadeti step
11. místo Kateřina Krylová
15. místo Tereza Urbanová
AQUILA AEROBIC 2011 Brno
1. místo senior step
2. místo junior step
3. místo senior Hip Hop
5. místo děti step
6. místo kadeti step
10. místo Kateřina Krylová
18. místo Tereza Urbanová
AQUILA AEROBIC a DANCE 2011 Havlíčkův Brod
1. místo senior step
2. místo junior step
2. místo senior Hip Hop
3. místo děti step
4. místo kadeti step
5. místo junior step
8. místo Kateřina Krylová
9. místo junior sportovní aerobik tým
15. místo Tereza Urbanová
15. místo děti sportovní aerobik tým
AEROBIC & FITNESS BASIC CUP 2011 Praha – Petřiny
5. místo Kateřina Krylová
5. místo junior sportovní aerobik tým
10. místo děti sportovní aerobik tým
14. místo Tereza Urbanová
Aquila Aerobic 2011 Havlíčkův Brod
5. místo kadet step
10. místo děti sportovní aerobik tým
Mistry s mistry Hradec Králové
1. junior sportovní aerobik tým
Aquila aerobic České Budějovice
1. místo junior step
3. místo kadet step
5. místo individuál junior ženy – Kateřina Kryllová
6. místo kadet step
14. místo děti sportovní aerobik tým
Mistrovství České republiky Mistry s mistry
1. místo junior sportovní aerobik tým
Členové týmu v roce 2011
Senior step: Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Markéta Severová, Petra Kleinbauerová, Adéla Ježková, Simona Kůrková, Klára Šircová, Monika Nováková
Senior Hip hop: Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Mišjaková Veronika, Vöröšová Kristýna, Dita Drobílková, Jíchová Dominika, Jíchová Karolína, Bucharová Julie
Junior step: Martina Severová, Lucie Mrázková, Kristýna Poslušná, Kateřina Kryllová, Kristýna Hanusková, Tereza Horbanicová, Karolína Smolařová, Barbora Doubková
Junior step: Karolína Macasová, Michaela Větrovská, Michaela Kvasnicová, Karolína Urbanová, Veronika Hejhalová, Lenka Grosmanová, Jana Sladká, Anežka Wijsmanová, Markéta Nekolná
Kadet step: Valentýna Vokurková, Tereza Machová, Kristýna Bláhová, Barbora Eliášová, Nela Valtová, Petra Ejemová, Anna Marešová, Anežka Steinerová,
Děti step: Tereza Mrázková, Pavlína Štědroňská, Veronika Holečková, Tereza Dragounová, Anežka Staníčková, Jana Dandová, Natálie Bláhová, Viktorie Eliášová
Individuál ženy junior – Kateřina Kryllová
Individuál ženy kadet – Tereza Urbanová
Tým junior – Lenka Grosmanová, Michaela Větrovská, Michaela Kvasnicová
Tým děti – Karolína Fenclová, Aneta Kratochvílová, Kamila Macasová