Posilovna

V našem fitness se můžete nechat vést jednoduše ovládanými posilovacími stroji STAR TRAC z nejmodernější řady stojů Inspiration, Instinct, Human sport, Leverage, které Vám pomohou tvarovat tělo a případně odstranit svalové dysbalance.

Instict – Kruhový trénink na strojích Star Trac Instinkt
Ať už jste zkušený sportovec nebo začátečník, cílem každého je mít rychlý, jednoduchý a komplexní trénink. A to je přesně to, co nabízí řada posilovacích strojů Instinct. Sami nebo s instruktorem můžete zvládnout kruhový trénink během 30 minut. Řadu Instinct je možné využít také jako sekundární řadu posilovacích strojů a to především pro dámskou část klientely. Toto cvičení je přesně tím druhem jednoduchého, pohodlného a efektivního tréninku, jaký dnes lidé hledají.

Funkční trénink na strojích Human Sport 

Hlavní předností těchto strojů je zapojení více svalových skupin v rámci jednoho pohybu. Star Trac vyvinul koncept, který nabízí maximální funkčnost na minimální ploše. Systém 6 -ti samostatných strojů znamená 12 možných tréninkových stanic a nekonečné možnosti funkčního pohybu

Posilovací stroje Star Trac Inspiration
Tato prémiová řada posilovacích strojů nabízí špičkový design, prvotřídní zpracování a skvělou biomechaniku s nezávislým pohybem paží a patentovaným systémem Lock-n-Load pro volbu zátěže.

Řada posilovacích strojů Leverage
Tyto stroje nové generace předčí Vaše očekávání. Ocení je především muži preferující krásu svalnatého těla. Umožní jim dokonalé procvičení všech svalových partií. Stroje na kotouče jsou nejlepší volbou pro opravdu tvrdý posilovací trénink. Sbíhavá či rozbíhavá geometrie dává tělu přirozeně volný pohyb a maximální kontrakci svalů. Díky nízko umístěným trnům na kotouče je jejich přidávání a odebírání jednoduché a bezpečné.